ALTIN DESTEK NEDİR?

Gıda sektörünün bel kemiği olan hayvancılık sektöründeki siz değerli üreticilerimizi bilgilendirmek, yönlendirmek ve yüksek verim ile yüksek kazanç elde etmenizi sağlayacak destek çalışmalarıdır.  

 

PROF.DR.İSMET TÜRKMEN

Yayımlanmış 28 adeti Uluslararası dergilerde olmak üzere toplam 60’ın üzerinde bilimsel makalesi vardır. Uludağ Üniversitesi Senato Üyeliği, Veteriner Fakültesi’nde Dekan Yardımcılığı, Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanlığı ve Zootekni ve Hayvan Besleme Bölüm Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

IOS ve Android işletim sistemine sahip telefonlarınızdan yükleyebileceğiniz “Hayvancılık Akademisi” uygulaması ile Prof. Dr. İsmet Türkmen’e anında ulaşabilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

 

DR.MÜCAHİT PALAZ

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunu olup, aynı fakültede doktorasını tamamlamıştır. Yüksek ve sürdürülebilir verimlilik için sürekli araştırma ve geliştirme yapan Ar-Ge ekibimizi yönetmektedir. Yüksek verimli yemlerin hazırlanması ve altın rasyon yönetimi konusunda ülke genelindeki tüm bölgelerde görevli uzman ekiplerimizin koordinasyonunu sağlarken sağlık ve altın rasyon yönetimi konularında ekip liderliği yapmaktadır.

 

ANALİZ

Kullandığınız ham maddeleri sertifikalı laboratuvarlarımızda hem kimyasal hem de bakteriyolojik analiz ediyoruz, test sonuçlarını sizle paylaşıyor ve yüksek verim için en doğru rasyonu hazırlıyoruz.

 

BESLEME, SÜRÜ YÖNETİMİ SAĞLIK ÖNERİLERİ

Yüksek kazanç sağlayacak verimlilik çalışmalarını bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Doğru rasyonları uyguluyor olmanın yanında altın rasyondan alınacak verimi en üst seviyeye çıkartacak sürü

yönetimi, hayvan sağlığı ve tamamlayıcı yem konularında uzman ekibimiz ile size yol gösteriyoruz.

 

ALTIN RASYON

Yetkin kadromuz ile yüksek verim ve yüksek kazanç sağlayacağınız altın rasyon reçetenizi titizlikle hazırlıyoruz. Uygulamalarınızı kontrol ederek hedeften şaşmadan verimliliğinizi izliyoruz.

 

DİJİTAL HAYVANCILIK KÜTÜPHANESİ

Hayvancılık ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevabını alacağınız video, makale ve dergi içeriklerini en hızlı şekilde kullanımınıza sunuyoruz.