İLETİŞİM

Panayır Mahallesi 602. Sokak No:14 Osmangazi/BURSA
Telefon:
0(224) 999 12 00
Fax:
0(224) 999 12 12
E-Posta:
matli@matli.com.tr
Genel Müdürlük
Tavşanlı Mh. Bandırma Yolu Cd. NO:43/A Karacabey/BURSA
Telefon:
0 (224) 676 55 07
0 (224) 676 55 08
Fax:
0(224) 676 23 45
E-Posta:
karacabey@matli.com.tr
Karacabey Yem Tesisi
Ankara Yolu 22 Km. Tömek Köyü Kavşağı Selçuklu/KONYA
Telefon:
0(332) 271 31 05
Fax:
0(332) 271 31 08
E-Posta:
konya@matli.com.tr
Konya Yem Tesisi
İzmir Ankara Asfaltı Üzeri Subaşı Mh. NO:70 Turgutlu/MANİSA
Telefon:
0 (236) 314 93 28
0 (236) 314 93 38
Fax:
0(236) 314 93 41
E-Posta:
turgutlu@matli.com.tr
Turgutlu Yem Tesisi
Vakıflar Mahallesi Edirne Bulvarı No:185/2 Ergene/TEKİRDAĞ
Telefon:
0(282) 672 22 45
Fax:
0(282) 672 23 75
E-Posta:
corlu@matli.com.tr
Çorlu Yem Tesisi
Samsun-Ordu Karayolu Organize Gıda Sanayi Bölgesi Tekkeköy/SAMSUN
Telefon:
0(362) 290 29 46
Fax:
0(362) 290 29 64
E-Posta:
samsun@matli.com.tr
Samsun Yem Tesisi
4. Organize San. Böl. 83414 NO’lu Cd. No:4 Şehitkamil/GAZİANTEP
Telefon:
0(342) 357 05 21
Fax:
0(342) 357 05 72
E-Posta:
gaziantep@matli.com.tr
Gaziantep Yem Tesisi
Başakevler Mah. OSB Mevkii. 2. OSB. 3. Sk. No : 2B/6 Gökçebağ Köyü / BURDUR
Telefon:
0(248) 502 00 13
Fax:
0(248) 502 00 14
E-Posta:
burdur@matli.com.tr
Burdur Yem Tesisi
Müşteri Şikayetlerinizi ;
1- 444 0 936 numaralı Matlı Danışma Hattımızı arayarak,
www.proyem.com.tr ve www.matli.com.tr web sitelerimizin İletişim sekmesinde yeralan;
2- İletişim Formunu doldurarak,
3- Genel Müdürlük ve Tesislerimizin telefon ve fax’larını kullanarak,
4- Genel Müdürlük ve Tesislerimizin adreslerimize posta göndererek,
5- Genel Müdürlük ve Tesislerimizin elektronik posta adreslerine e-posta göndererek,
6- Sosyal Medya; facebook , twitter , instagram hesapları üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.
Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Proyem
Sitemizin işlemesini sağlamak için teknik çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Pro Yem Sanayi ve Tic. A.Ş. İnternet Sitesi Çerez Aydınlatma Metni’ni incelemenizi rica ederiz.