Uzun soluklu kazançlar ile hem kazan hem kazandır

1-İş ortaklarımızın görünürlüğünü artırmak için çalışmalarına destek oluyor, araçlarına özel tasarımlar hazırlıyoruz. Böylece bayilerimizin de kurumsal kimliğinin oluşmasına katkı sağlıyoruz.

2-İş ortaklarımıza sosyal medyada reklam desteği veriyor, daha fazla üreticiye ulaşmalarını ve satışlarını artırmalarını sağlıyoruz.

3-Ülkenin her yerinde görevli Veteriner Uzmanlarımız ile üreticilerimizin verimlerini ve memnuniyetlerini artırmak için sürekli çalışıyoruz.

4-Sürdürülebilir hayvancılık kapsamında üreticilerimize sadece yem değil; kullanmaları gereken kaba yem ve destek ürünlerimizle de hizmet veriyoruz.

5-Ürünlerimizi Türkiye genelinde kurulu 8 fabrikamızda yüksek teknoloji kullanarak üretiyoruz. Böylece, ülkemizin her noktasına gönderdiğimiz ürünlerimizi yüksek standartta ve kalitede tutabiliyoruz. Ömer Matlı Akademi’de yapmakta olduğumuz çalışmalarımızla da ürünlerimizi üreticilerimize sunmadan önce verimliliğini test ediyoruz. Böylece hem iş ortaklarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

6-Pazar dinamiklerinin üreticiyi ve iş ortaklarımızı zorladığı noktalarda, finans kuruluşları ile ödeme kolaylığı sağlayacak çalışmaları yaparak tüm paydaşlarımızın hizmetine sunuyoruz.